Premieres on 19th July: Harry Potter and the Order of the Phoenix, The Good Night

PRIMA CHYSTÁ NOVÉ REALITY SHOW- A TO ROVNOU TŘI

14. února 2006 v 14:53
Televize Prima nám chystá opravovou smršť nových reality show. Kromě VyVolených II. budeme moci zhlédnout další tři- Chůva v akci, Můžu u vás přespat? ("Primácký" název MUP) a zatím pracovní název Rodinka.
V show "MUP" se vždy jedna celebrita přestěhuje na jeden den do "obyčejné" rodiny, která ji hostí a celebrita na oplátku pozve své hostitele, aby prožili jeden den s ní. Do prvních dílů se chystají Bára Štěpánová a Anife Vyskočilová. Pilotní díl této reality show uvidímě již v pondělí 20. února ve večerních hodinách.
Projekt Rodinka se plánuje na březnové středeční večery a počátkem dubna se na televizních obrazovkách objeví Chůva v akci, což je jedna z mnoha verzí americké Nanny 911. Do této show se přihlásí vždy jedna rodina, která má neovladatelné dítě a s pomocí profesionální chůvy se snaží dítě napravit a usměrnit.
A zbývají ještě VyVolení II ("reality show, která nemá bratra"). Pokračování úspěšné "jedničky" začíná již v sobotu 18. 2. 2006.První soutěžící se po zhruba desetidenním výběru nastěhují do vily 25. února a první vyřazený ji opustí 11. břežna. Jinak se v cyklu nic nezmění- zůstává úterní zúčtování, čtvrteční výzva a sobotní duel. Jediné co se změní je částka, o kterou se bojuje a vila. Zatímco se výhra zvýšila z jedenácti na patnáct milionů korun, vila se přestěhovala z pražské Harfy do Libeňských doků.
Vše o reality show VyVolení 1 a VyVolení 2 najdete
zde.-fantomas-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama