Premieres on 19th July: Harry Potter and the Order of the Phoenix, The Good Night

"Slováci jsou krvežíznivé stvůry!", smál se tvůrce HOSTELU!

21. února 2006 v 21:26 | -fantomas- |  .::Zprávy z FilmSvěta::.
Tak přesně takhle zavtipkoval na pražské tiskové konferenci Eli Roth, režisér hororového snímku Hostel. "V Americe je Hostel děsivým hororem, ale v Česku a na Slovensku se z toho může stát klasická komedie", smál se Roth.
Režisér také prohlásil: "Myslím, že za posledních několik let se horory strašně změnily. Proto jsem chtěl natočit něco pro dospělé. S osmnáctiletou hranicí přístupnosti naprosto souhlasím, protože ve filmu je plno nahoty a hlavně násilí.". "Slováci v Hostelu vypadají jako krvežíznivé bestie. Ale to byl vtip" vtipkoval dále Roth. "Ale je také možné, že se na Slovensku zvedne turistický ruch. Když americký komik Ali G v televizi z legrace řekl, že v Kazachstánu je znásilnění takový národní sport, zvedl se počet turistů ve státu o celou třetinu!".
Roth naopak velice kritizoval američany, hlavně Geroge W. Bushe Dicka Cheneyho, které nazval "hrůzostrašnými bestiemi".
Do konverzace se přidal i představitel islandského turisty Oliho- Eythor Gudjonsson. "Stále to ještě není nic oproti italským snímkům, natočenými Pasolinihem před třiceti lety. Vše ale záleží na příběhu. Když jdu do kina na Texaský masakr motorovou pilou, tak očekávám masakr pilou. V Kruhu jedna a dva mi naopak krev nechybí. Když je film samá krev, připadá mi to spíše komiks, ale když je jí zase málo, tak je to nuda."

Česká premiéra Hostelu se koná 23. 2. 2006. Nejdřive budeme moci vidět film v multikinech- více zde.

REŽISÉR ELI ROTH:
-fantomas-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama