Premieres on 19th July: Harry Potter and the Order of the Phoenix, The Good Night

České premiéry k datu 30. 3. 2006

25. března 2006 v 16:35 | -fantomas- |  .::Premiéry filmů::.
LUK (Hwal / The Bow):
Korejský snímek nám ukáže příběh pozdní lásky šedesátiletého lodníka a také výborného lučištníka, který žije na lodi kotvící na širém moři. Jeho společnicí je mladá dívka, kterou jako dítě nalezl, vychoval a zamiloval si ji. Mnoho let odpočítával dny, kdy bude dívce sedmnáct, aby se stala jeho manželkou. Plány mu ale překazil sympatický mladík se starou a pomalovanou lodí. Starý pěstoun s nelibostí a lítostí sleduje, jak si mladí lidé padnou do oka...
Hrají: Min-jeong Seo, Seong-hwang Jeon, Yeo-reum Han a další.
Režie: Kim Ki-duk
WWW: www.tfmdistribution.com/larc/accueil.htm
Trailer: Klikněte sem a pak přejděte do sekce La bande- annonce
------------------------------------------------------------------------------------------------------
MLHA (The Fog):
Obyvatele malého městečka Antonio Bay terorizuje děsivá a nenávistná hrůza, která se skrývá ve smrtící husté mlze. Pod jejím závojem číhá hrůzostrašné tajemství a lidé ho musí odhalit dříve, než bude pozdě. Přesně před sto lety ztroskotala na skalnatém pobřeží v tajemné mlze loď s malomocnými. Zakladatelé města ji navedli schválně na útesy. Všichni lidé na palubě nalezli ve skalách smrt. O sto let později se vrací duchové mrtvých námořníků a chtějí se pomstít. Jsou zahaleni do nadpřirozené mlhy a hledají potomky těch, kteří kdysi městečko založili a zabíjejí každého, kdo jim chce překazit jejich vražedné plány a úmysly.
Hrají: Selma Blair, Tom Welling, Maggie Grace, Sonja Bennett, Rade Serbedzija a další.
Režie: Rupert Wainwright
WWW:
www.escapethefog.com
Trailer: Mlha (The Fog)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
SPOJENEC (Inside Man):
Newyorský detektiv Keith Miller (Denzel Washington) je typický drsný policista s mnoha zkušenostmi. Kariéru mu komplikují obvinění z nezakonného jednání, která se za ním táhnou od posledního případu.
Na pořadu dne je ale jiná akce- v přepadené bance drží lupiči desírky rukojmí. Nasazen je detektiv Miller, který se musí utkat s nejchytřejším zlodějem (Clive Owen), jakého ve své kariéře potkal. Ve chvíli, kdy se vyjednávání mezi policií a chladnokrevným stratégem přiostřuje, vloží se do situace vlivná právnička (Jodie Foster), která chce případ využít ve svůj prospěch. Detektiv Miller si náhle uvědomuje, že dokonalý případ nebude dokonalý, ale přímo geniální.
-fantomas-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama