Premieres on 19th July: Harry Potter and the Order of the Phoenix, The Good Night

Hvězdní DANNYHO PARŤÁCI potřetí!

28. března 2006 v 19:55 | -fantomas- |  .::Zprávy z FilmSvěta::.
Po dvou úspěšných filmech Ocean´s Eleven a Ocean´s Twelve se začne v červenci v Los Angeles natáčet Ocean´s Thirteen. Třetího dílu se zúčastní největší lupiči Brad Pitt a George Clooney. V jinak hvězdném snímku budou chybět největší "star" filmového nebe- Julia Roberts a Catherine Zeta-Jones.

Steven Sodberg se znovu ujme role režiséra a chystá se navázat na úspěšnost předchozích filmů, které dohromady vydělaly přes 800 milionů dolarů.

Pracovní název projektu zní Ocean´s Thirteen: What Else. Jak titul napovídá, rozroste se Dannyho dvanáctka o jedenoho člena. Kdo se připojí do elitní zlodějské skupiny zatím nevíme.

V předchozím snímku k hvězdné sestavě, která se skládá z absolutních špiček Hollywoodu (Brad Pitt, George Clooney, Matt Damon, Julia Roberts atd.), přibyla další výborná herečka Catherine Zeta-Jones a jiní herci, například Albert Finney či Peter Fond. Malá role se dokonce našla i pro Bruce Willise, který si zahrál sám sebe.

Americký tisk píše, že odchod Zeta-Jonesové a Robertsové nemusí být jejich rozhudnutím. Producent Weintraub totiž prohlásil, že pro hvězdy takového talentu není v Parťácích dostatečně velký prostor. Naopak nově se nám představí herečka Ellen Barkin.

Krádeže Dannyho parťáků byly celkem velké. V jedničce ukradli astronomickou sumu v síti kasin v Las Vegas. Ve druhém dílu se museli vypořádat s okradeným ředitelem z "jedničky" a zároveň mají spadeno na zlaté vejce, které se nachází v jednom z mnoha římských muzeí. Zápletka třetího dílu zatím není jasná, ale po poslední loupeži v Evropě se má parta Dannyho Oceana vrátit na území USA, přesněji do L.A.

-fantomas-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 milan milan | Web | 19. listopadu 2009 v 14:41 | Reagovat

všechny díly jsou bomba

2 zuzka zuzka | Web | 19. listopadu 2009 v 14:41 | Reagovat

taky se mi líbí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama