Premieres on 19th July: Harry Potter and the Order of the Phoenix, The Good Night

OSCAR jde do finále!

3. března 2006 v 19:45 | -fantomas- |  78th Oscar 2006
Hollywood a vedlejší velkoměsto Los Angeles se připravuje na udílení nejprestižnější filmové ceny na světě- Oscar. Hollywood bulvár, kde se nachází divadlo Kodak Theatre, se začíná připravovat na "nájezdy" celebrit. Podél bulváru se stavějí tribuny pro diváky a oprašují se velkoplošné televize, díky nimž budou moci fanoušci sledovat, jak si vede jejich favorit.
Samotné divadlo Kodak Theatre, ve kterém se bude vše odehrávat, se změnilo k nepoznání. Před vchodem nyní stojí pozlacení Oscaři v nadživotní velikosti.
Předávání výročních cen se netýká jen Hollywoodského bulváru, ale celého L.A. Všechny půjčovny smokingů v okolí bulváru vydrancovali novináři a obyvatelé místní čtvrtě se těší na své oblíbené celebrity. Problémy se očekávají jako každý rok i v dopravě. Více o uzávěrkách se dozvíte v dalším článku.

Nejvíce favorizovaný snímek je Leeho Zkrocená hora v hlavní roli s Heathem Ledgerem a Jake Gyllenhallem. Na celkovou nominační listinu se můžete podívat zde a na druhou část zde.
Hlavní večer začíná v 17:00 losangelského času, v 20:00 newyorského času a v 1:00 středoevropského času. Tradičně dostala vysílací práva televize ABC Television Network.
U nás bude přenášet přímý přenos televizní stanice HBO v 1:00.

zdroje:
www.oscar.com
www.reuters.com
www.oscars.org

-fantomas-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama