Premieres on 19th July: Harry Potter and the Order of the Phoenix, The Good Night

Premiéry k datu 13. 4. 2006

11. dubna 2006 v 21:45 | -fantomas- |  .::Premiéry filmů::.
Tenhle týden bude na premiéry celkem chudý. Čekají nás tři snímky, z nichž nejvíce očekávaný je Firewall s Harrisonem Fordem. Mezi americkými snímky bude i zastoupení české kinematografie díky debutovému filmu režiséra Wlodarczyka Indián a sestřička. Zde jsou krátké recenze, trailery a jiné informace o všech třech premiérách:
FIREWALL (Firewall):
Jack Stanfield (Harrison Ford) je špičkový odborník přes počítačovou bezpečnost světové banky. Jeho sítí žádný hacker nikdy neprojde. Jackův jinak dokonalý systém má ale jediné slabé místo a tím je on sám.
Bill Cox (Paul Bettany) sledoval celý rok Jackovu rodinu. Ví o nich téměř vše a je připraven vyzvednout si tučný obsah cizích kont v bance. Coxovi komplicové hlídají dům, kde drží Stanfieldovu manželku s dcerkou jako rukojmí. Po Jackovi chtějí, aby převedl z banky sto milionů dolarů na Coxův účet, výměnou za rodinu. Jack se tak ocitá v situaci, kde musí obelstít svůj vlastní systém, převést obrovské množství peněz na únoscův účet a zároveň musí zahladit všechny důkazy, které by ho mohli usvědčit ze zločinu. Během několika málo hodin musí zachránit svou rodinu, provést operaci a porazit Coxovu skupinu jeho vlastními zbraněmi.

Hrají: Harrison Ford, Paul Bettany, Virginia Madsen, Jimmy Bennett a další
Režie: Richard Loncraine
WWW: www.firewall-film.cz
Trailer: Firewall
_____________________________________________________________________________
INDIÁN A SESTŘIČKA (Indián a sestřička):
Pětaadvacetiletý Franišek (Tomáš Masopust) pracuje na pile a ve volném čase se společně s kamarády prochází po šumavských lesích. On a jeho přátelé patří do společenství "bílých indiánů", lidí, kteří se snaží napodobovat život původních indiánů v Severní Americe. Jednou se seznámí s pohlednou romkou Marií (Denisa Demeterová), která pracuje jako zdravotní sestra. Jejich vztah však není procházka růžovým sadem. Františkovým rodičům se nelíbí Mariina barva pleti, zatímco rodina Marie chce provdat svou dceru za bohatého podnikatele...Jak nakonec milostný trojúhelník skončí?

Hrají: Tomáš Masopust, Denisa Demeterová, Táňa Pauhofová a další
Režie: Dan Wlodarczyk
WWW: www.ceskatelevize.cz/specialy/indianasestricka
Trailer: Indián a sestřička
Foto z filmu:
_____________________________________________________________________________
HRANICE ŽIVOTA (Stay):
Henry Lethem (Ryan Gosling) je mladý pacinet, který chodí na sezení k newyorskému psychiatrovi Samu Fosterovi (Ewan McGregor). Jednou se mu Henry svěří s tím, že v den svých 21. narozenin chce spáchat sebevraždu.
Na pozadí tohoto příběhu se však dějí mnohem temnější a strašlivější věci. Sam je postupně vtahován do Henryho života a jeho podvědomí. Zpočátku má tato skutečnost dopad pouze na vztah s jeho přítelkyní Lilou (Naomi Watts), ale zanedlouho se začne hroutit Samovo logické uvažování a vnímání reality. Newyorský psychiatr se později setkává s mnohem bizarnějšími věcmi a přestává rozlišovat, co je skutečnost a co je pouze výplod jeho fantazie. Brzy se ukáže, že to, co se děje mezi ním a Henrym, se neodehrává pouze v tomto světě, ale na samé hranici mezi životem a smrtí - na místě, kde se nikdo neodváží a ani nemůže zůstat příliš dlouho.
Hrají: Naomi Watts, Ewan McGregor, Ryan Gosling, B.D.Wong, Bob Hoskins, Elizabeth Reaser a další
Režie: Marc Forster
WWW: www.staythemovie.com
Trailer: Hranice života

-fantomas-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 louis vuitton uk louis vuitton uk | E-mail | Web | 6. dubna 2012 v 9:13 | Reagovat

Responding to Louis Vuitton Outlet that his Iran policies are too weak,President Obama on Tuesday challenged his op

2 coach outlet online coach outlet online | E-mail | Web | 6. dubna 2012 v 9:14 | Reagovat

e má kazma tu hlawu) -) hoši, nic si z toho nedělejte... až budete mít 10 bodů, tak teprv začněte

3 [coach outlet] [coach outlet] | E-mail | Web | 6. dubna 2012 v 9:14 | Reagovat

svou provokativností odlepila můy zrak z chodu silničního provozu, který nasledovně putoval k tělu oné neznámé a tím mi prakticky uchránil od jisté zlomeniny nosu.......

4 coach factory outlet coach factory outlet | E-mail | Web | 6. dubna 2012 v 9:15 | Reagovat

...(je pravda, že většinou s tebou)..byť to není důkaz, že jsi špatný jezdec, naopak....řidičské umění hodnotím podle toho, jak dobře se na místě spolujezdce cítím, a pokud držíš volant v ruce ty, vím, že jsem v bezpečí, nemám strach........a to, že sme měli pár "karambolů" se není če

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama