Premieres on 19th July: Harry Potter and the Order of the Phoenix, The Good Night

Premiéry k datu 20. 4. 2006

18. dubna 2006 v 18:34 | -fantomas- |  .::Premiéry filmů::.
Na letošní týden jsou pro nás připraveny čtyři snímky. Česká kineamtografie vyslala do kinosálů snímek Účastníci zájezdu. Dále nás čeká zfilmovaný komiks, snímek s Johnnym Deppem a irská komedie.
Zde jsou všechny čtyři filmy s krátkou recenzí, trailerem a dalšími informacemi:
ÚČASTNÍCI ZÁJEZDU (Účastníci zájezdu):

Další komedie podle románu a scénáře úspěšného českého spisovatele Michala Viewegha navazuje na předešlý úspěšný Román pro ženy Filipa Renče. Snímek je o zájezdu cestovatelů, kteří si jedou užít dovolenou k Jadranu. Mezi nimi najdeme stárnoucí dámy Helgu a Šarlotu, sympatickou Jolanu a její rodiče, jejichž původní "živé"manželství po letech přešlo k stereotypu. Hvězdou zájezdu je Max, zpěvák a sexy idol, který si chce odpočinout s kamarády- gayi. Další hlavní postavou je svůdná průvodkyně Pamela. Ta se rozhodla vytovřit tu "správnou partičku lidí". Jenže malý háček je v tom, že se všichni vidí poprvé v životě. Během cesty a pobytu u moře čeká na diváky spousta komických i absurdních scén, kde se účastníci zájezdu ukazují nejen v plavkách... Přátelství, překvapivá setkání a všechna jiná prázdninová vzplanutí se odrážejí v příběhu plném humoru a jemné vieweghovské ironie.

Hrají: Eva Holubová, Anna Polívková, Květa Fialová, Pavel Liška, Bohumil Klepl a další
Režie: Jiří Vejdělek
WWW: www.ucastnicizajezdu.com
Trailer: Účastníci zájezdu

FOTO Z FILMU:
_______________________________________________________________________________
V JAKO VENDETA (V for Vendetta):

Komiksové drama je zasazeno do totalitního režimu ve Velké Británii, kde vládne jediný vůdce, který vymýtil veškeré sexuální a národnostní menšiny. Hlavní hrdinkou je Evey, nic netušící zaměstnankyně televizní stanice. Náhoda ji ale svede s jediným člověkem, jenž má chuť se vzepřít totalitnímu systému. Je to tajemný maskovaný anarchista, který si říká V. Tento mistr boje a klamu se snaží podnítit ostatní spoluobčany, aby se vzbouřili proti tyranii a útlaku. Evey postupně začíná objevovat pravdy o sobě a stává se spojencem v uskutečnění V plánu vnést do společnosti plné korupce a násilí svobodu a spravedlnost.

Hrají: Natalie Portman, Stephen Fry, Hugo Weaving, Stephen Rea, John Hurt a další
Režie: James McTeigue
WWW: wwws.cz.warnerbros.com/vforvendetta
Trailer: V jako Vendeta
________________________________________________________________________________
LIBERTIN (The Libertine):

Příběh ze 17. století je o pestrém životě Johna Wilmota (Johnny Depp), známého spíše jako Hrabě z Rochesteru. Je důvěrným přítelem krále Karla II. (John Malkovich), a proto se nebojí zesměšňovat anglickou šlechtu. Neustále šokuje londýnskou společnost svými sexuálními eskapádami - to vše mu prochází díky vlivným známostem. Jednou se však zamiluje do divadelní herečky Elizabeth Barry (Samantha Morton). Hrabě se rozhodne z ní udělat největší hvězdu celé Anglie, ale později se začne jejich vztah hroutit a následná zrada zvěstuje začátek Wilmotova sestupu z výšin londýnské smetánky. Nakonec se promění v lidskou trosku, hledající své poslední vykoupení.

Hrají: Johnny Depp, Samantha Morton, John Malkovich, Rosamund Pike a další
Režie: Laurence Dunmore
WWW: www.miramax.com/thelibertine
Trailer: Libertin
_______________________________________________________________________________
SNÍDANĚ NA PLUTU (Breakfast on Pluto):

Snímek se odehrává v 70. létech minulého století. Patrick Braden je mladý muž, který je ve společnosti oblíbený, ale marně si hraje na drsného chlápka. Již jako dítě si byl vědom si toho, že je jiný než ostatní kluci. Trpkým urážkám ze svého okolí čelí pomocí důvtipu a šarmu a nedovolí, aby jeho vlastní život kdokoliv nebo cokoliv změnilo...
Snídaně na Plutu režiséra Jordana odhaluje obnažující se svět transsexuální proměny mladého muže v reáliích Londýna v období, kdy sexuální revoluce hipies už ovládla nejen celý svět, ale i kontroverzní britskou kulturu.

Hrají: Cillian Murphy, Stephen Rea, Liam Neeson, Brendan Gleeson a další
Režie: Neil Jordan
WWW: www.sonyclassics.com/breakfastonpluto
Trailer: Snídaně na Plutu
-fantomas- 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama