Premieres on 19th July: Harry Potter and the Order of the Phoenix, The Good Night

Premiéry k datu 27. 4. 2006

25. dubna 2006 v 20:01 | -fantomas- |  .::Premiéry filmů::.
Na tento týden jsou připraveno šest snímků, z nichž nejočekávanější je film Nepohodlný z oscarovou Rachel Weisz. Zde jsou všechny premiéry s krátkými recenzemi, trailery a jinými informacemi:
DĚSNEJ DOJÁK (Date Movie):
Děsnej doják je další šťavnatá parodie. Hlavní postavou příběhu je Julia Jones, jejíž přízvisko je kombinací slavné herečky Julie Roberts a fiktivní filmové postavy Bridget Jones. Její rodiče vyžadují, aby si našla partnera, který má stejné kořeny jako jejich rodina. Úkol je však celkem těžký - otec je Afroameričan, matka indiánka a sestra Japonka. Julie zkrátka nemůže vyhovět všem. Nakonec nachází lásku v muži jménem Grant Funkyerdoder, s jehož jménem si filmaři opět pohráli. Jméno vzniklo složením Hugha Granta a fiktivní postavy ze snímků Fotr je lotr a Jeho fotr, to je lotr, Grega Fockera. Filmaři si ještě vypůjčili z filmu Fotr je lotr americké rodiče britsky založeného Granta - Bernieho a Roz, které původně ztvárnili Dustin Hoffman a Brabra Streisand.
Než se Julii podaří v Grantovi najít lásku, hledá pomoc u "schůzkologa" Hitche. Ten jí pomůže podstoupit úpravy zevnějšku, známé z pořadu "Vypadáš skvěle".
Tvůrci zkrátka chtějí novým filmem potěšit všechny lidi, kteří romantické komedie milují - a také ty, kteří je nenávidí.

Hrají: Alyson Hannigan, Carmen Electra, Jennifer Coolidge, Fred Willard a další
Režie: Jason Friedberg, Aaron Seltzer
WWW: www.datemoviethemovie.com
Trailer: Děsnej doják
_______________________________________________________________________________
BRATŘI (Brothers):
Dánský snímek vypráví příběh o dvou bratrech Michaelovi (Ulrich Thomsen) a Jannikovi (Nikolaj Lie Kaas). Michael si vybudoval slušnou kariéru v armádě, má hezkou manželku, dvě malé dcerky a vede celkem poklidný život. Pravým opakem a černou ovcí rodiny je Jannik, který se právě vrací z vězení. Jeho bratr musí náhle odcestovat s armádou do Afghánistánu, kde později padne do zajetí. Michael je po čase osvobozen a vrací se domů. Má však tajemství, se kterým se nedokáže vyrovnat a díky kterému se změní k nepoznání.
Hrají: Ulrich Thomsen, Connie Nielsen, Nikolaj Lie Kaas, Paw Henriksen, Niels Olsen
Režie: Sussane Bier
WWW: Bratři
Trailer: Bratři
_______________________________________________________________________________
NABOSO (Barfuss):
Nick Keller (Til Schweiger) nevede zrovna moc ideální život. Celá jeho rodina kromě matky (Nadja Tiller) ho považují za budižkničemu. Nick je stále bez práce do doby, než mu jeho matka sežene místo uklízeče v psychiatrické léčebně. Díky jeho nepozornosti vypije jeden pacient půl litru čistého čistícího prostředku, ale i zabrání dívce Leile (Johanna Wokalek), aby si vzala život. Ani tento hrdinský výkon mu však neudrží místo a z léčebny dostane "padáka". Leila pak svého zachránce potají sleduje, ale Nick se jí snaží marně zbavit. Nakonec se Leila rozhodne, že chce být navždy s Nickem, který se musí i s ní vydat na cestu k bratrovi Vicotorovi, jenž se právě žení. Během této cesty se tento neslučitelný pár musí společně prát se životem, což je čím dál více sbližuje.

Hrají: Til Schweiger, Steffen Wink, Mark Keller, Nadja Tiller, Johann Wokalek a další
Režie: Til Schweiger
WWW: www.barfuss-derfilm.com
Trailer: Naboso
_______________________________________________________________________________
NEPOHODLNÝ (The Constant Gardener):
V odlehlé části Severní Keni je nalezena brutálně zavraždéná aktivistka Tessa Quayle (Rachel Weisz). Jelikož se policie k případu moc nemá, rozhodne se manžel aktivistky Justin Quayle (Ralph Fiennes), který pracuje na Britském komisařství v Nairobi, převzít případ na vlastní pěst. Veškeré důkazy ukazují na vraždu z vášně. Justin, zdrcený z nevěry své manželky, se vydává po stopách její minulosti, aby zjistil přesnou příčinu Tessiny smrti. Díky přístupu k diplomatickým tajemstvímzačne postupně odhalovat spiknutí, které je mnohem větší, než si vůbec kdy dokázal představit...
Ve snímku si zahrála postavu Tessy Quayle Rachel Weisz, která získala za tuto roli Oscara za nejlepší herecký výkon ve vedlejší roli.

Hrají: Rachel Weisz, Ralph Fiennes, Gerard McSorley, Danny Houston a další
Režie: Fernando Meirelles
WWW: www.theconstantgardener.com
Trailer: Nepohodlný
______________________________________________________________________________
ODVAHA MILOVAT (Le Courage d'aimer):
Francouzský romantický snímek je o nevěře, vraždě, sebevraždě, ale hlavně o lásce. Na začátku se v Paříži seznámíme s dívkou Shaa (Maïwenn Le Bescová), jejíž sen je být popovou zpěvačkou. Mezi pařížskými pouličními umělci potká talentovaného italského zpěváka Massima (Massimo Ranieri). Začnou spolu vystupovat a zanedlouho se stanou hvězdami pařížských klubů. Do jejich vztahu se pomalu vkrádá myšlenka, jestli nejsou náhodou spolu jen proto, aby dosáhli úspěchu na úkor druhého.

Hrají: Maïwenn Le Besc, Massimo Ranieri, Mathilde Seigner, Arielle Dombasle a další
Režie: Claude Lelouch
Trailer: Odvaha milovat
_______________________________________________________________________________
ČAS, KTERÝ ZBÝVÁ (Le Temps qui reste):
Další výplod francouzské kinematografie vypráví o mladém atraktivním fotografovi, který si lidově řečeno "užívá život na plný pecky". Jeho kariéra stoupá téměř rovnou čárou vzhůru, což není pro mladého umělce příliš dobré. Pak přijde den, kdy při práci ve svém ateliéru ztratí vědomí. Po probuzení mu doktoři oznámí, že má rakovinu v posledním stádiu. Nadějný umělec je ze své nemoci ohromen a začne přehodnocovat hodnoty svého života...

Hrají: Melvil Poupaud, Jeanne Moreau, Valeria Bruni Tedeschi
Režie: François Ozon
WWW: www.francois-ozon.com
Trailer: Čas, který zbývá

-fantomas-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 louis vuitton uk louis vuitton uk | E-mail | Web | 6. dubna 2012 v 9:15 | Reagovat

Responding to Louis Vuitton Outlet that his Iran policies are too weak,President Obama on Tuesday challenged his op

2 coach outlet online coach outlet online | E-mail | Web | 6. dubna 2012 v 9:16 | Reagovat

e má kazma tu hlawu) -) hoši, nic si z toho nedělejte... až budete mít 10 bodů, tak teprv začněte

3 [coach outlet] [coach outlet] | E-mail | Web | 6. dubna 2012 v 9:16 | Reagovat

svou provokativností odlepila můy zrak z chodu silničního provozu, který nasledovně putoval k tělu oné neznámé a tím mi prakticky uchránil od jisté zlomeniny nosu.......

4 coach factory outlet coach factory outlet | E-mail | Web | 6. dubna 2012 v 9:17 | Reagovat

...(je pravda, že většinou s tebou)..byť to není důkaz, že jsi špatný jezdec, naopak....řidičské umění hodnotím podle toho, jak dobře se na místě spolujezdce cítím, a pokud držíš volant v ruce ty, vím, že jsem v bezpečí, nemám strach........a to, že sme měli pár "karambolů" se není če

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama