Premieres on 19th July: Harry Potter and the Order of the Phoenix, The Good Night

Premiéry k datu 4. 5. 2006

2. května 2006 v 17:30 | -fantomas- |  .::Premiéry filmů::.
Se začátkem května přichází i začátek hlavní sezony všech kin po celém světě. Sérii premiér startuje jeden z nejočekávanějších filmů letošního roku Mission: Impossible III.
Na 4. května jsou připraveny tři premiéry. Zde jsou krátké recenze, trailery a jiné informace:
MISSION: IMPOSSIBLE III (Mission: Impossible III):
Již od začátku projektu se snaží produkce utajit hlavní příběh. Nicméně z upoutávky vyplývá, že tajný agent Ethan Hunt (Tom Cruise) se postaví proti "záporňákovi", kterého hraje Phillip Seymour Hoffman (Oscar za hlavní roli ve filmu Capote). Tentokrát filmaři natáčeli v italském Římě, Šanghaji a v Kalifornii. Cruise i požádal o natáčení v proskleném Rechistagu v Berlíně, ale tamní úředníci jeho žádost zamítli.
Původně měl přijít Mission: Impossible III do kin již před dvěma lety, ale žádný z oslovených režiséru nezůstal u snímku moc dlouho. Nakonec i Cruise od projektu upustil a začal realizovat Spielbergovu Válku světů. Po uvedení do kin se Cruise k M:I vrátil a snímek dotočil.
Zajímavé je také datum premiéry - do všech kin po celém světě přijde snímek ve stejný den - 4. 5. 2006 (v amerických státech 5.5.)

Hrají: Tom Cruise, Philip Seymour Hoffman, Laurence Fishburne, Ving Rhames, Michelle Monaghan a další
Režie: J.J. Abrams
WWW: www.missionimpossible.com
Trailer: Mission: Impossible III

______________________________________________________________________________
TRISTAN A ISOLDA (Tristan & Isolde):

Podle prastaré legendy byl Tristan královským synem. I když vyrůstal jako sirotek, dostalo se mu rytířského vychování. Jakmile Tristan dospěl, usadil se na dvoře svého strýce lorda Marca. Během několika let pomohl svému strýci vyhrát mnoho bitev. Jednou měl lord Marc usednout na trůn krále, ale musel se oženit. Jeho vyvolenou se stala krásná Isolda. Byl pro ně připraven magický nápoj lásky, ale ten omylem vypila s Tristanem. Ačkoliv se milovali, musela si Isolda vzít za manžela lorda Marca. Milenci se tajně scházeli, ale byli přistiženi, a proto byl Tristan vykázán ze země. Bez své lásky ale začal chřadnout. V největším zoufalství vyslal pro Isoldu loď a rozhodl se tak zradit své přátelství s Marcem.

Hrají: Sophia Myles, James Franco, Rufus Sewell, Marek Vašut, Barbora Kodetová, Leo Gregory a další
Režie: Kevin Reynolds
WWW: www.tristanandisoldemovie.com
Trailer: Tristan a Isolda

______________________________________________________________________________
SHOW ZAČÍNÁ (Mrs. Henderson Presents):

Snímek vypráví příběh jedné z nejvýstřednějších dam předválečné londýnské elity Laury Hendersonové a jejího divadla Windimill. Dřívé bylo divadlo známé po celé Británii, ale postupně ztrácelo své diváky kvůli rozmachu filmového průmyslu. Paní Hendersonová se navzdory svému věku snaží společně se svým manažerem Vivianem van Dammem přilákat zpět diváky a vrátit Windimillu zašlou slávu. Po čase představuje tento pár extravagantní muzikálovou show nazvanou Nude Revue. Muzikál, který stojí na samé hranici zákona, se u diváků ujal s obrovským nadšením a Windimill se navždy zapsal do britské divadelní historie.

Hrají: Judi Dench, Bob Hoskins, Christopher Guest, Kelly Reilly a další
Režie: Stephen Frears
WWW: www.mrshendersonpresentsmovie.co.uk
Trailer: Show začíná
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama