Premieres on 19th July: Harry Potter and the Order of the Phoenix, The Good Night

Činnost pozastavena!

30. srpna 2006 v 21:13 | -fantomas-
Vážení návštěvníci filmstaru,

z důvodu týdenní dovolené bude na jeden týden pozastavena činnost filmstar.blog.cz. Než však odjedu, rád bych Vás nalákal na 3. ročník karlovarského festivalu studentských filmů Fresh Film Fest 2006. Na festival do nádherných Karlových Varů můžete zajet od 30. srpna do 3. září.
Také v Benátkách se začalo něco dít. Dnes tam začal 63. ročník nejprestižnějšího evropského filmového festivalu nazvaný Biennale di Venezia. Bude trvat až do 9. září. Ačkoliv se tento blog zabývá jen filmem, musím udělat jako správný fanoušek výjimku a přidat trošku té hudby. Příští středu totiž navštíví poprvé v historii ČR nejúspěšnější zpěvačka všech dob Madonna. Jelikož je o ní velký zájem, pořadatelé uspořádali v pražské Sazka Aréně rovnou koncertydva, a to 6. a 7. září. Kdo nechce promeškat největší show v 21. století, může si zakoupit v pátek 1. září lístky na webu www.sazkaticket.cz. Své štěstí můžete zkusit i na "černém trhu" nebo v různých inzerátech, avšak jejich šance na pravost je velice mizivá...

Je vidět, že filmový a ani hudební svět se nebude první a druhý týden v září nudit.

Proto vám přeji hezké poslední prázdninové dny a všem školákům výborný vstup do nového školního roku 2006/2007. Také bych chtěl poděkovat právě Vám, návštěvníkům, protože bez Vás by tento blog dávno zmizel v odpadlišti jiných bezúspěšných blogů.

Děkuji, ať Vás síla provází

Vladimír Sokolík alias -fantomas-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mangan mangan | 16. října 2006 v 13:07 | Reagovat

☺☻♥♦♣♠•◘○Ż{╚§ô☻qÂĂÄĹeč

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama