Premieres on 19th July: Harry Potter and the Order of the Phoenix, The Good Night

Oscaři na nás promluví z plakátu

22. prosince 2006 v 22:57 | -fantomas- |  .::79th Oscar 2007::.
Před několika dny byl zveřejněný oficiální plakát 79. ročníku udělování cen Annual Academy Awards, zkráceně - Oscar. Po letošních konzervativních motivech symbolizující 30. léta na nás začnou z plakátů promlouvat nejslavnější filmové výroky. Podle prezidenta Akademie Sida Ganise by se mohl zapsat tento plakát mezi ty nejlepší, jaké kdy byly k Oscarům vytvořeny.

Na obrázku naleznete slavné i méně slavné hlášky, jako například "E.T. phone home" ze kultovního Spielbergova E.T. mimozemšťana (1982). Nechybí ani velkým písmem napsáno jméno Stella! z nádherného Kazanova dramatu Tramvaj do stanice Touha (1951) či výkřik Sama Frodo! z oscarového Pána Prstenů: Společenstvo Prstenu (2001). Jistě nepřehlédnte ani Attica! Attica! ze snímku Psí odpoledne (1975) nebo What we´ve got here is failure to communicate z filmu Frajer Luke (1967), kde se vyznamenal hlavně herec Paul Newman.

Graficky i designově je plakát nádherně řešený a dokonale promyšlený. Fanoušci i sběratelé si mohou tento nádherný výtvor objednat na oficiální stránce Americké Akademie filmového umění za 25 dolarů (přibližně 580,- Kč).

Nominace na nejprestižnější filmové ocenění proběhnou 23. ledna 2007 a o měsíc později - 25. února 2007 - se koná slavnostní vyhlášení již 79. ročníku Oscarů opět v Kodak Theatre na proslulém Hollywood Boulevard.
-fantomas-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama