Premieres on 19th July: Harry Potter and the Order of the Phoenix, The Good Night

NOMINACE NA 79. ROČNÍK OSCARA 2007 - 1. část

23. ledna 2007 v 19:52 | -fantomas- |  .::79th Oscar 2007::.
Zde je první část nominací na Oscara:

Nejlepší HEREC V HLAVNÍ ROLI:
HEREC
FILM
Leonardo DiCaprio
Krvavý diamant
Ryan Gosling
Half Nelson
Peter O'Toole
Venus
Will Smith
Štěstí na dosah
Forest Whitaker
Poslední skotský král
Nejlepší HEREC VE VEDLEJŠÍ ROLI:
HEREC
FILM
Alan Arkin
Malá Miss Sunshine
Jackie Earle Haley
Jako malé děti
Djimon Hounsou
Krvavý diamant
Eddie Murphy
Dreamgirls
Mark Wahlberg
Skrytá identita
Nejlepší HEREČKA V HLAVNÍ ROLI:
HEREČKA
FILM
Penélope Cruz
Volver
Judi Dench
Notes On a Scandal
Helen Mirren
Královna
Meryl Streep
Ďábel nosí Pradu
Kate Winslet
Jako malé děti
Nejlepší HEREČKA VE VEDLEJŠÍ ROLI:
HEREČKA
FILM
Adriana Barraza
Babel
Cate Blanchett
Notes On a Scandal
Abigail Breslin
Malá Miss Sunshine
Jennifer Hudson
Dreamgirls
Rinko Kikuchi
Babel
Nejlepší CELOVEČERNÍ ANIMOVANÝ FILM:
FILM
REŽIE
AUTA
John Lasseter
HAPPY FEET
George Miller
V TOM DOMĚ STRAŠÍ!
Gil Kenan
Nejlepší KRÁTKOMETRÁŽNÍ ANIMOVANÝ FILM:
FILM
TVŮRCE
The Danish Poet
Torril Krove
Lifted
Gary Rydstrom
The Little Matchgirl
Roger Allers and Don Hahn
Maestro
Geza M.Toth
No Time For Nuts
Chris Renaud and Michael Thurmeier
Nejlepší VÝPRAVA:
FILM
UMĚLECKÝ VEDOUCÍ
Dreamgirls
John Myhre
The Good Shepherd
Jeannine Oppewall
El Laberinto del Fuano
Eugenio Caballero
Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže
Rick Heinrichs
Dokonalý trik
Nathan Crowley & Julie Ochipinti
Nejlepší KAMERA:
FILM
KAMERAMAN
Černá Dahlia
Vilmos Zsigmond
Potomci lidí
Emmanuel Lubezki
Iluzionista
Dick Pope
El Laberinto del FuanoGuillermo Navarro
Dokonalý trik
Wally Pfister
Nejlepší KOSTÝMY:
FILM
KOSTYMÉR(KA)
Kletba zlatého květu
Yee Chung Man
Ďábel nosí Pradu
Patricia Field
Dreamgirls
Sharen Davis
Marie AntoinetteMilena Canonero
Královna
Consolata Boyle
Nejlepší REŽIE:
FILM
REŽIE
Babel
Alejandro González Iñárritu
Skrytá identita
Martin Scorsese
Dopisy z Iwo Jimy
Clint Eastwood
Královna
Stephen Frears
Let číslo 93
Paul Greengrass
Nejlepší CELOVEČERNÍ DOKUMENTÁRNÍ FILM:
FILM
TVŮRCI
Deliver Us From Evil
Amy Berg and Frank Donner
Nepříjemná pravda
Davis Guggenheim
Iraq in Fragments
James Longley and John Sinno
Jesus Camp
Heidi Ewing and Rachel Grady
My Country, My Country
Laura Poitras and Jocelyn Glatzer
Nejlepší KRÁTKOMETRÁŽNÍ DOKUMENTÁRNÍ FILM:
FILM
TVŮRCI
The Blood of Yingzhou DistrictRuby Yang and Thomas Lennon
Recycled Life
Leslie Iwerks and Mike Glad
Rehearsing a Dream
Karen Goodman and Kirk Simon
Two Hands
Nathaniel Kahn and Susan Rose Beh
Nejlepší STŘIH:
FILM
STŘIH
Babel
Stephen Mirrione and Douglas Crise
Krvavý diamant
Steven Rosenblum
Potomci lidí
Alex Rodríguez and Alfonso Cuarón
Skrytá identita
Thelma Schoonmaker
Let číslo 93
Clare Douglas, Christopher Rouse and Richard Pearso
Nejlepší NEANGLICKY MLUVENÝ FILM:
FILM
ZEMĚ
REŽIE
Efter brylluppet
Dánsko
Susanne Bier
Indigénes
Alžírsko
Rachid Bouchareb
Životy těch druhých
Německo
Florian Henckel-Donnersmarck
El Laberinto del FuanoMexiko
Guillermo del Toro
Water
Kanada
Deepa Mehta
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 wera wera | 30. ledna 2007 v 14:19 | Reagovat

jjky neva že jsem si to okopčila díky uvedu zdroj

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama