Premieres on 19th July: Harry Potter and the Order of the Phoenix, The Good Night

NOMINACE NA 79. ROČNÍK OSCARA 2007 - 2. část

23. ledna 2007 v 19:54 | -fantomas- |  .::79th Oscar 2007::.
Zde je druhá část nominací na Oscara:

Nejlepší MAKE-UP:
FILM
MASKÉR(KA)
Apocalypto
Aldo Signoretti and Vittorio Sodano
Klik - život na dálkové ovládání
Kazuhiro Tsuji and Bill Corso
El Laberinto del Fuano
David Marti and Montse Ribe
Nejlepší HUDBA:
FILM
SKLADATEL
Babel
Gustavo Santaolalla
Dobrý Němec
Thomas Newman
Notes On a Scandal
Philip Glass
El Laberinto del FuanoJavier Navarrete
Královna
Alexandre Desplat
Nejlepší PÍSEŇ:
PÍSEŇ
FILM
HUDBA
SLOVA
"I Need to Wake Up"Nepříjemná pravda
Melissa EtheridgeMelissa Etheridge
"Listen"
Dreamgirls
Henry Krieger and Scott CutlerAnne Preven
"Our Town"
Auta
Randy NewmanRandy Newman
"Love You I Do"Dreamgirls
Henry KriegerSiedah Garrett
"Patience"Dreamgirls
Henry KriegerWillie Reale
Nejlepší ZVUKOVÉ EFEKTY:
FILM
ZVUKAŘI
Apocalypto
Sean McCormack and Kami Asgar
Krvavý diamant
Lon Bender
Vlajky našich otců
Alan Robert Murray and Bub Asman
Dopisy z Iwo Jimy
Alan Robert Murray
Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže
Christopher Boyes and George Watters II.
Nejlepší ZVUK:
FILM
ZVUKAŘI
Apocalypto
Kevin O'Connell, Greg P. Russell and Fernando Camara
Krvavý diamant
Andy Nelson, Anna Behlmer and Ivan Sharrock
Dreamgirls
Michael Minkler, Bob Beemer and Willie Burton
Vlajky našich otců
John Reitz, Dave Campbell, Gregg Rudloff and Walt Martin
Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže
Paul Massey, Christopher Boyes and Lee Orloff
Nejlepší VIZUÁLNÍ EFEKTY:
FILM
VIZUÁLISTÉ
Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže
John Knoll, Hal Hickel, Charles Gibson and Allen Hall
Poseidon
Boyd Shermis, Kim Libreri, Chaz Jarrett and John Frazier
Superman se vrací
Mark Stetson, Neil Corbould, Richard R. Hoover and Jon Thum
Nejlepší ADAPTOVANÝ SCÉNÁŘ:
FILM
SCÉNÁRISTÉ
Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu
Sacha Baron Cohen & Anthony Hines & Peter Baynham & Dan Mazer; Story by Sacha Baron Cohen & Peter Baynham & Anthony Hines & Todd Phillips
Potomci lidí
Alfonso Cuarón & Timothy J. Sexton and David Arata and Mark Fergus & Hawk Ostby
Skrytá identita
William Monahan
Jako malé děti
Todd Field & Tom Perrotta
Notes On a Scandal
Patrick Marber
Nejlepší ORIGINÁLNÍ SCÉNÁŘ:
FILM
AUTOR
Babel
Guillermo Arriaga
Dopisy z Iwo Jimy
Iris Yamashita & Paul Haggis
Malá Miss Sunshine
Michael Arndt
El Laberinto del FuanoGuillermo del Toro
Královna
Peter Morgan
Nejlepší KRÁTKOMETRÁŽNÍ HRANÝ FILM:
FILM
TVŮRCI
Binta y la gran ideaJavier Fesser and Luis Manso
Éramos Pocos
Borja Cobeaga
Helmer & Son
Soren Pilmark and Kim Magnusson
The Saviour
Peter Templeman and Stuart Parkyn
West Bank Story
Ari Sandel
Nejlepší CELOVEČERNÍ HRANÝ FILM:
FILM
NOMINOVANÍ TVŮRCI
Babel
Alejandro González Iñárritu, Jon Kilik and Steve Golin
Skrytá Identita
---
Dopisy z Iwo Jimy
Clint Eastwood, Steven Spielberg and Robert Lorenz
Malá Miss Sunshine
---
Královna
Andy Harries, Christine Langan and Tracey Seaward
Nominace máme za sebou, nyní už jen zbývá měsíční čekání na slavnostní vyhlášení, které se koná 25.února v losangelesském Kodak Theatre.
1. část nominací naleznete ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama