Premieres on 19th July: Harry Potter and the Order of the Phoenix, The Good Night

Renée Zellweger dorazila do Varů

30. června 2007 v 12:43 | -fantomas- |  42.MFF Karlovy Vary
Jedna z nejlepších hereček současného světového filmu Renée Zellweger dorazila do dějiště 42. Mezinárodního filmového festivalu Karovy Vary. Při cestě do České republiky se jí však stala nemilá příhoda na letišti v Londýně, kde se jí ztatily kufry z osobními věcmi a slavnostními šaty na včerejší zahájení festivalu. Do Thermalu proto dorazila za bouřlivého potlesku v džínách, černém tričku a brýlemi. Krásná představitelka Bridget Jones vše brala statečně a na fotografy i navštěvníky, kteří na ni čekali před hotelem již hodinu předem, kouzlila jeden úsměv za druhým.

Ve Velkém sále čtyřhvězdičkového hotelu Thermal, jenž je každoročním hlavním dějištěm festivalu, pronesla Renée dojemnou řeč na počest nejslavnějšího a nejlepšího českého animátora Břetislava Pojary. Sličná herečka si právě kvůli této příležitosti nechala poslat mnoho Pojarových děl do Hollywoodu, kde je pilně sledovala."Filmy mistra Pojara budou ovlivňovat další generace" prohlásila Renée, když za potlesku stojících diváku předala panu Pojarovi Křišťálový glóbus za celoživotní přínos světové kinematografii a poté se usadila na čestné místo vedle prezidenta České republiky Václava Klause.
Pak už nic nebránilo dokončit slavnostní zahajovací večer. Toho se ujal prezident festivalu Jiří Bartoška, jehož věta "Dámy a pánové, dvaačtyřicátý ročník karlovarského festivalu je zahájen!" odstartovala největší festival ve východní evropě a smršť několika stovek filmů, na které se přijede podívat několik tisíc diváku z celého světa. Vzhůru do Varů!

Renée ZellwegerBřetislav Pojar a Renée Zellweger
-fantomas-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama