Premieres on 19th July: Harry Potter and the Order of the Phoenix, The Good Night

Renée Zellweger ozdobí karlovarský festival!

7. června 2007 v 19:49 | -fantomas- |  42.MFF Karlovy Vary
Světoznámá a oblíbená herečka Renée Zellweger navštíví 42. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Představitelka hlavní role dvou filmů o Bridget Jones osobně zahájí distribuční premiéru filmu Miss Potter, kde si zahrála Renée hlavní roli Beatrix Potter, autorku oblíbených knih pro děti z přelomu 19. a 20. století. Snímek vynesl herečce již šestou nominaci na Zlatý Glóbus.

Držitelka nejprestižnější filmové ceny Oscar, kterého obdržela až na třetí pokus díky filmu Návrat do Cold Mountain a zároveň držitelka tří Zlatých Glóbů, by měla podle zpravodajského serveru Novinky.cz 29. června na Slavnostním zahájení karlovarského festivalu předat Křišťálový Glóbus skvělému českému animátorovi Břetisalvu Pojarovi za celoživotní umělecký přínos. Zpráva, že by právě Renée měla předat tuto cenu, není zatím vedením festivalu potvrzena.
Podle neoficiálních zpráv by měla herečka dorazit do lázeňského města již několik dnů před zahájením festivalu. Po Sharon Stoneové, která do Karlových Varů dorazila v roce 2005 na 40. ročník, se tak po červeném koberci před Thermalem projde další z hollywoodských krásek, nyní v podobě Renée Zellweger.
zdroj: www.kviff.com, www.novinky.cz
-fantomas-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama