Premieres on 19th July: Harry Potter and the Order of the Phoenix, The Good Night

Užitečné tipy na 42. MFF Karlovy Vary

28. června 2007 v 9:54 | -fantomas- |  42.MFF Karlovy Vary
42. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary pomalu klepe na dveře. Letos bude opět výjimečný a odlišný od předchozích ročníků. Kromě hvězdami nabytého programu se koná v rámci karlovarského festivalu mnoho nejen charitativních akcí. Zde je výčet některých z nich:
Festival pro neslyšící
V rámci letošního ročníku se rozhodlo občanské sdružení CAMINO rozšířit několik zajímavých českých filmů o titulky pro neslyšící návštěvníky. Za spolupráce a podpory společností Film Servis Festival Karlovy Vary, a.s. a PortLingua, s.r.o. budou připraveny speciální titulky pro tyto filmy:
  • Grandhotel (r. David Ondříček)
  • Hezké chvilky bez záruky (r. Věra Chytilová)
  • Pravdila lži (r. Robert Sedláček)
  • Záviš, kníže pornofolku pod vlivem Griffithovy Intolerance a Tatiho Prázdnin pana Hulota, aneb vznik a zánik Československa (1918-1992) (r. Karel Vachek)
Informace pro sluchově postižené diváky MFF KV 2007, ale také i o sdružení CAMINO naleznete na www.camino.cz
Florenc 13:30
U příležitosti zahájení MFF KV a 50. výročí natočení českého snímku Florenc 13:30 (r. Josef Mach) vypravuje firma Autobusy Karlovy Vary, a.s. dne 29. června 2007 historický autobus značky Škoda 706 RTO Lux na linku Praha - Karlovy Vary. Podle historického jízdního řádu z roku 1957 vyjede autobus ve 13:30 z násupiště č.6 z autobusového nádraží Praha Florenc. Trasa povede podle možností po původní silnici a zakončena bude před lázeňským hotelem Imperiál. Cena jedné jízdenky je 249,- Kč
-fantomas-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama